دكتر یوسفیان: امروز در مدیریت شهری باید از ساختار جدید و هوشمندانه استفاده كنیم
دکتر امیر رضا یوسفیان شهردار ساوه اظهار داشت: بنده کار خود را از یک روستا شهر کوچک و در سخت ترین شرایط آغاز کردم و بالاترین افتخارم این است که طی ۳۰ سال خدمت در حوزه مدیریت شهری، سوء استفاده ای از بیت المال نداشته و به لطف خداوند دارای کارنامه سفید می باشم.
دکتر یوسفیان: امروز در مدیریت شهری باید  از مدل جدید و هوشمندانه استفاده کنیم  
 دکتر امیر رضا یوسفیان شهردار ساوه نیز در آیین معارفه شهردار ضمن تقدیر از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر، اظهار داشت:  بنده کار خود را از یک روستا شهر کوچک و در سخت ترین شرایط آغاز کردم و بالاترین افتخارم  این است که طی ۳۰ سال خدمت در حوزه مدیریت شهری، سوء استفاده ای از بیت المال نداشته و به لطف خداوند دارای کارنامه سفید می باشم.
وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: امروز شهر ساوه با وجود داشتن رتبه 10 اما به واقع به این جایگاه دست نیافته زیرا از لحاظ زیرساخت ها، فضای سبز، مبلمان شهری و ...  به حد استانداردهای لازم در مقایسه با شهرهای رتبه ۱۰ نمی باشد.
وی با بیان اینکه در انجام امور قانون فصل الخطاب ما بوده و خواهد بود، گفت: امروز  الگوی مدیریت هوشمند شهری، راهکاری نوین برای بهبود  مدیریت شهری است و باید در مدیریت شهری ساوه از یک مدل جدید و هوشمندانه استفاده کنیم.
دکتر یوسفیان در تشریح این مدل تصریح کرد: استفاده از مدل هوشمند سازی مدیریت شهری یعنی فکر جدید، مشارکت، توانمند سازی فرهنگی و اجتماعی.
فزود: همچنین با توجه به اختیارات ماده ۵۴ قانون شهرداری با توجه به تجربیات ارزنده مهندس اصدق ایشان  به عنوان جانشین شهردار معرفی خواهد شد.
Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.7.9.0
    V5.7.9.0