آیین نكوداشت مقام استاد
✅دکتر یوسفیان: به دنبال گمشده ای با عنوان کار توسعه ای در ساوه هستیم
✅دکتر یوسفیان: به دنبال گمشده ای با عنوان کار توسعه ای در ساوه هستیم
🔺حمایت قاطع اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار از مرکز علمی کاربردی شهرداری ساوه؛
به گزارش نارستان، دکتر یوسفیان شهردار ساوه در آیین نکوداشت مقام استاد  که در مرکز علمی کاربردی شهرداری برگزار شد؛ ضمن گرامیداشت هفته معلم و تبریک این روز به اساتید و خانواده دانشگاه، گفت: امروز مدیریت شهری باید از روش کار سنتی و کهنه و بدون خروجی مناسب فاصله بگیرد چون اگر عملکرد ما مورد توجه جامعه خاص نباشد، مقبولیت نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه جامعه خاص به عنوان جامعه فرهیخته و تحصیل کرده از نظر تخصصی به موضوعات نگاه می کنند و نقشه و چراغ راهنمای عموم مردم هستند، افزود: هسته ایده پردازی مدیریت شهری ساوه نیز فعالیت خود را در این جهت آغاز کرده تا  بتوانیم خود را در یک دوره گذر حرکتی از روش سنتی به روش مدرن برسانیم.
دکتر یوسفیان ادامه داد: باید به مرحله ای برسیم تا تمامی اقدامات که منجر به هزینه و پول از جیب مردم می شوند در حوزه مهارتی یا دانشی دارای  کارشناسنامه ای باشد و انجام کارها قائم به رای فرد نباشد لذا همه  باید تلاش کنیم تا این تغییرات کم کم ایجاد شود.
وی تصریح کرد: هر چند انجام تغییرات نیاز به زمان دارد اما این گام ها  در مدیریت شهری ساوه شروع شده است که اولین اقدام آن افزایش و دو برابری کردن بودجه شهرداری از ۴۶۱ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ به یک هزار و 50 میلیارد تومان در سالجاری بوده  که با حمایت شورای اسلامی شهر و با  برگزاری کمیسیون های تخصصی و استفاده از نظرات کارشناسانه  مشاوران دغدغه مند و اساتید نخبه این افزایش اعمال شد تا بتوانیم سه وظیفه اداری، عمرانی و خدماتی شهر را محقق کنیم.
وی یادآور شد: ما در این مسیر دست نیاز و خواهش به سمت اساتید، دانشجویان و نخبگان دراز کرده و می خواهیم که مدیریت شهری را کمک کنند تا استفاده از خرد جمعی و مشورت را در مدیریت شهری ساوه نهادینه سازی کنیم و بتوانیم  یک شرایط عملی را به قضاوت همه بگذاریم و به سهامداران اصلی شهر بگوییم که کارها و اقدامات شهرداری دارای پیوست و شناسنامه است.
دکتر یوسفیان گفت: از شما اساتید و جامعه علمی می خواهیم تا کمک کنید تا این پیوست ها را نهادینه و شهرداری ساوه را از مرحله سنتی به مرحله دانشی،  برای دوره بلندمدت و مطمئن رسانده و بر اساس خواسته های مردمی حرکت کنیم.
وی اظهار داشت: فعالیت های پنج ماهه گذشته شهرداری ساوه نیز در همین راستا بوده است که خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس با استفاده از یارانه دولتی،  تعمیر اساسی و زیربنایی کارخانه تولید آسفالت، بازنگری طرح جامع شهر ساوه، تکمیل پروژه های نیمه تمام و ...  بخشی از آن می باشد و در آینده انشااله نیز خبرهای خوبی از کارهای نو به استحضار شما جامعه علمی و مردم به عنوان سهامداران اصلی شهر خواهد رسید.
 وی افزود: ما به دنبال گمشده ای با عنوان کار توسعه ای در ساوه هستیم و خوشبختانه این امر در حال تحقق است و تلاش می کنیم تا  با تقویت ارتباط مدیریت شهری با جامعه علمی، دانشگاهی،  نخبه و فرهیخته  و تکیه بر این ظرفیت ارزشمند، گام های موثری در مسیر تحول و توسعه ساوه برداریم.
در ادامه این آیین هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر حاضر در این جلسه ضمن تبریک این مناسبت به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و در پایان حمایت قاطع خود از مرکز علمی کاربردی شهرداری ساوه را اعلام داشتند.
Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.7.9.0
    V5.7.9.0