سالروز آزادسازی خرمشهر
شهردار و رییس شورای اسلامی شهر ساوه در پیامی با گرامیداشت یاد و نام شهدا، فرارسیدن سوم خرداد روز آزاد‌سازی خرمشهر را تبریک گفتند.
شهردار و رییس شورای اسلامی شهر ساوه در پیامی با گرامیداشت یاد و نام شهدا، فرارسیدن سوم خرداد روز آزاد‌سازی خرمشهر را تبریک گفتند.
دکتر یوسفیان شهردار و احمد حاج امینی رئیس شورای اسلامی شهر ساوه در پیامی با گرامیداشت یاد و نام شهدا، فرارسیدن سوم خرداد روز آزاد‌سازی خرمشهر را به مردم ساوه تبریک گفتند.
در این پیام آمده است؛
با طلوع سومین روز خرداد، گلبانگ "انا فتحنا لک فتحا مبینا" بر گنبد مسجد جامع خرمشهر طنین‌انداز می‌شود، روزی که فرشتگان زمینی با دستان خالی به حبل‌المتین الهی متصل شدند و مژده فتح الهی را به ودیعه گرفتند تا مشتی از خاک وطن به دستان نامحرمان آغشته نشود و چه زیبا گفت معمار کبیر انقلاب: "خرمشهر را خدا آزاد کرد".
بی شک حماسه آزادسازی «خرمشهر» یکی از رویداد‌های مهم تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران است که با مدد الهی و صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به وقوع پیوست که عظمت آن برای همیشه در حافظه تاریخی ملت ما به یادگار خواهد ماند.
ملت بزرگ ایران اسلامی که با گوش فرادادن به ندا و فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، انواع توطئه ها و نیرنگ های دشمنان را پس از پیروزی انقلاب با جانفشانی و ایثار، در نطفه خفه کرده بودند، در دوران ۸ سال دفاع مقدس نیز با ایستادگی و مقاومت در دفاع از دین و شرف و ارزش های مقدس این آب و خاک مجاهدت ورزیدند و با نهادن جان خویش در طبق اخلاص، حماسه های ماندگار و بی نظیری چون حماسه آزادسازی خرمشهر را رقم زدند و اجازه ندادند تا حتی یک وجب از خاک کشور در دست دشمن باقی بماند.
ما در هشت سال دفاع مقدس در برابر تمامی استکبار جهانی ایستاده و به پیروزی رسیدیم و امروز نیز اگر می‌خواهیم کشورمان را در جنگ اقتصادی نجات دهیم باید روحیه‌ای که در دهه ۶۰ باعث آزادسازی خرمشهر شد را در جامعه نهادینه کنیم و همه مسئولان عبرت از دفاع مقدس و سوم خرداد‌ها را برای عبور از موانع سرلوحه کار خود قرار دهند.
اینجانبان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی فرارسیدن سوم خرداد، سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر را به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و دلاور مردان هشت سال دفاع مقدس به ویژه مردم شهید پرور شهر تاریخی ساوه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان برای ملت بزرگ ایران اسلامی و مردم شریف ساوه سلامتی و سربلندی مسئلت می نماییم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0