رییس شورا
حاج امینی: شهر ساوه در زمینه مشکلات دارای رتبه اول در استان مرکزی است
حاج امینی: شهر ساوه در زمینه مشکلات دارای رتبه اول در استان مرکزی است
رئیس شورای اسلامی شهر ساوه گفت: این شهر علیرغم میزبانی بزرگترین شهر صنعتی کشور و بالاترین درآمد، دارای رتبه اول مشکلات در استان مرکزی است.
به گزارش نارستان، احمد حاج امینی در نشست مدیران شهری با حجت الاسلام سبزی، بیان داشت: این شهر به عنوان دومین شهر استان و بزرگترین شهر بعد از اراک در استان مرکزی با مشکلات زیادی مواجه است و نگاه ویژه ای به این شهر وجود ندارد.
وی با بیان این مطلب که مشکلات از در و دیوار این شهر می بارد، گفت: حدود پنج ماه است که ساوه بدون فرماندار مدیریت می‌شود و سرپرست دارای اختیارات لازم برای انجام امور شهر نیست.
وی تصریح کرد: لازم است تا آقای مهندس الیاسی به عنوان نیرویی بومی، انقلابی و جوان به عنوان فرماندار تعیین تکلیف شود زیرا این یک مطالبه مردمی است تا مشکلات شهر از این بدتر نشود.
حاج امینی یادآور شد: در بحث بهداشت و درمان نیز در ساوه مردم با مشکلات بسیار زیادی مواجه هستند که این وضعیت زیبنده این شهرستان به عنوان قطب صنعت و کشاورزی کشور نیست.
وی ادامه داد: همچنین در حوزه آموزش و پرورش نیز شهر ما وضعیت خوبی به لحاظ نیرو و  فضای آموزشی ندارد و اگر کمک و حمایت خیران نبود، امروز قطعا با شرایط بدتری مواجه بودیم.
حاج امینی افزود: در آموزش و پرورش ساوه به لحاظ وضعیت نیرو نیز، نیروهای غیر بومی به کارگیری می شوند و این نیروها بعد از دو سال به شهر خود منتقل می شوند.
وی در ادامه به بیان دیگر مشکلات ساوه پرداخت و  بر لزوم برگزاری مستمر این جلسات تاکید کرد و افزود: عدم برگزاری این جلسات موجب انباشته شدن برخی مشکلات مختلف شهر به ویژه در حوزه مدیریت شهری شده است.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0