خبر
تاکید دکتر یوسفیان بر اجرای طرح «شهردار شب» در ساوه
تاکید دکتر یوسفیان بر اجرای طرح «شهردار شب» در ساوه
شهردار ساوه در جلسه شورای معاونین شهرداری که در محل امامزاده سید اسحاق(ع) برگزار شد بر لزوم  اجرای طرح «شهردار شب» در این شهر تاکید کرد.  
به گزارش نارستان، دکتر یوسفیان با بیان اینکه «شهردار شب» در این نهاد برای کنترل، نظارت و رسیدگی به حوادث و اتفاقات احتمالی که در طول شب رخ می دهد، تعریف می شود، گفت: هدف از اجرای این طرح آن است تا فعالیت‌ها در ساعت‌های غیراداری هم با سامان و نظارت بهتری انجام شود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه بخش عمده ای از فعالیت‌های شهرداری مانند رُفت و روب و زباله گیری، آبیاری فضای سبز، لکه گیری های آسفالت، بخشی از پروژه‌های عمرانی و بسیاری دیگر در شب انجام می‌شود، فعالیت شهردار شب امری ضروری می باشد.
دکتر یوسفیان عنوان کرد: وظیفه شهردار شب کنترل و بررسی وقایع رخ داده در سطح شهر از جمله نظارت بر پیمانکار، همه امور شهرداری و رفع نواقصی است که از روز به شب یا برعکس منتقل خواهند شد؛ ضمن اینکه شهردار شب بازدید میدانی از مناطق مختلف را خواهند داشت.
به گفته وی انتخاب شهردار شب هر شب، به صورت دوره‌ای و از بین نیروهای شهرداری خواهد بود.
وی در بخش دیگر از سخنانش اظهار داشت: همه ما مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر در تحقق بودجه یک هزار و 50 میلیارد تومانی شهرداری در سالجاری مسئول هستیم لذا لازم است تا فضای بی اعتمادی را از خود دور کرده و با  نیت خدایی برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.
شهردار ساوه یادآور شد: مدیران شهری باید قدر کارهای بزرگ در حال انجام در شهر را بدانند و از مسائل حاشیه ای دوری کنند زیرا خدمت رساني به مردم در سایه  وحدت و همدلی معنا پيدا مي كند.
وی افزود: با توجه به اینکه خدمت به خلق یک عبادت است و از جایگاه بالایی در آموزه های دینی برخوردار است باید با خدمت به مردم رضایت خدای تعالی را کسب کنیم و بار دیگر در پیشگاه این امرامزاده واجب التعظیم  قسم یاد می کنیم تا  از خدمتگزاری صادقانه و بی‌وقفه به مردم دریغ نورزیم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0